merci together

Najlepšie chutia spoločne

merci together sú lahodné plnené čokoládové pralinky v 5 neodolateľných príchutiach – pre chvíle radosti s vašimi priateľmi a známymi.

merci together

Pestrý výber lahodne plnených praliniek v príchutiach Nugát & chrumky, Crème Brûlée, Karamel & brownie, Cappuccino a Mandľový krém

merci together

Výživové informácie

Výživové údaje

Na 100 g

V kus (9,3 g)

Na kus %*

Energia 2344 kJ / 562 kcal 218 kJ / 52 kcal 3%
Tuky 35,6 g 3,3 g 5%
z toho nasýtené mastné kyseliny 19,0 g 1,8 g 9%
Sacharidy 51,1 g 4,8 g 2%
z toho cukry 48,1 g 4,5 g 5%
Bielkoviny 8,2 g 0,8 g 2%
Soľ 0,33 g 0,03 g <1%

*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Kolekcia plnených bonbónov z mliečnej čokolády.

Zloženie: cukor, sušené plnotučné mlieko (16,4 %), kakaové maslo, rastlinné tuky (palmový, zo semien maslovníka, kokosový), lieskové oriešky (6,9 %), kakaová hmota, laktóza, sušený cmar, srvátkový výrobok, mandle (2 %), glukózový sirup, pšeničná múka, sušené odstredené mlieko, kakaový prášok so zníženým množstvom tuku, emulgátory: sójový lecitín, mono- a diglyceridy mastných kyselín; maslový tuk, fruktóza, zahustené odstredené mlieko, káva, dextróza, arómy, sušená smotana, jedlá soľ, kypriace látky: uhličitany amónne, uhličitany sodné, uhličitany draselné; karamelizovaný cukrový sirup.

Mliečna čokoláda: kakaová sušina najmenej 32 %.

Môže tiež obsahovať iné orechy, arašidy a vajcia.


Pomer jednotlivých druhov bonbónov sa môže líšiť v závislosti od výroby.

Komentár

Údaje o prísadách a zaokrúhlené priemerné výživové hodnoty sa vzťahujú na aktuálne receptúry. Pri zmenách môže byť výrobok v predaji dostupný v doterajšom alebo v novom zložení, takže odporúčame pri porovnávaní venovať pozornosť údajom na obaloch. Odchýlky môžu v prechodnom období vyplývať aj z nových zákonných predpisov alebo zmenených rámcových podmienok.

Výživové informácie
Výživové informácie